Články V Želči padl rekord Táborské hasičské ligy

V Želči padl rekord Táborské hasičské ligy

Jedenácté kolo Táborské hasičské ligy se uskutečnilo v sobotu 19.8.2017 na fotbalovém hřišti v Želči okres Tábor. Zde se sjelo 24 mužských družstev a 13 družstev děvčat. Vše probíhalo pod dozorem hlavního rozhodčího Jiřího Šustra, startování měl na starosti František Doležal, koš Josef Čaněk a čára stříkání Jiří Čihák. Družstva Slapy B, Ústrašice B, Skrýchov u Malšic, Daměnice, Nová Ves u Chýnova a Dobronice svůj pokus nedokončila. Na 18. místě se umístil Lom dále 17. místo Bezděčín, 16. místo Kozmice. Na prvním bodovaném místě se umístilo družstvo Božejovice s časem 20,55 s dále 14. místo  Strmilov 20,14 s, 13. místo Rybova Lhota – Ústrašice 19,44 s, 12. místo Zhoř u Tábora 19,13 s, 11. místo Chýnov 18,96 s, 10. místo Želeč 18,92 s, 9. místo Bohdalín výsledný čas 18,38 s přitom na levém proudu bylo sraženo v 17,00 s, 8. místo Žďár 18,07 s, 7. místo Řepeč 18,06 s, 6. místo Slapy 17,74 s, 5. místo Drahňovice 17,64 s. Bramborovou medaili bralo družstvo z Českého Rudolce za čas 17,59 s. Třetí místo vybojovalo družstvo Drunče čas 17,47 s. Druhé místo brala Stoklasná Lhota za čas 17,36 s. První místo vybojovalo družstvo Krotějov sport s časem 15,95 s, který se zároveň stal novým rekordem Táborské hasičské ligy.

Po soutěži mužů začala soutěž žen kde se utkalo celkem 13 družstev. Svoje pokusy nedokončila družstva Chotěmice, Kamenice nad Lipou a Lom. Na 10. místě se umístil domácí výběr žen ze Želče, 9. místo obsadilo družstvo Zdešov, 8. místo Chrbonín. První bodované místo obsadilo družstvo Slapy s výsledným časem 20,54 s, 6. místo Dvorce B čas 20,52 s, 5. místo ženy Smrkov čas 20,43 s. Těsně pod stupni vítězů skončily ženy ze Zhoře u Tábora s časem 19,17 s. Čas 17,92 s stačil ženám z Ústrašic na třetí místo. Druhé se umístily ženy z Daměnic s časem 17,88 s. První místo vybojovala děvčata z Bezděčína za čas 17,54 s.

Po požárních útocích mužů a žen následovalo finále na 2 B pěti nejlepších družstev z mužské kategorie. Kde týmy Drahňovice a Krotějov sport své útoky nedokončily. Třetí skončili muži z Drunčí čas 17,18 s, druhý byl tým z Českého Rudolce čas 15,06 s. Finále vyhráli muži ze Stoklasné Lhoty s časem 15.01 s.

Datum vytvoření: 2.9.2017 1:10