Zpět na hlavní stránku

Chrbonín - 24.6.2017 13:00

Místo: Chrbonín

Datum a čas: 24.6.2017 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Jan Krch - 737 245 128

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/329330444147809/

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 3,77 8,22 12,30 15,76 16,69 16,47 16,69 20
2. Český Rudolec 3,61 8,41 12,49 16,25 16,74 17,06 17,06 17
3. Žďár 4,15 8,30 12,53 15,89 17,10 16,34 17,10 15
4. Chýnov 4,18 8,81 13,01 16,62 17,65 17,12 17,65 13
5. Řepeč 4,26 8,48 13,23 16,87 18,09 18,25 18,25 11
6. Kamenice nad Lipou 3,75 8,86 13,33 16,96 18,48 17,51 18,48 10
7. Slapy 4,12 10,15 13,82 17,70 18,77 18,67 18,77 9
8. Ústrašice B 4,20 8,46 13,01 16,68 17,63 18,83 18,83 8
9. Dobronice 3,82 8,54 13,22 17,36 17,98 18,88 18,88 7
9. Rybova Lhota Ústrašice 4,71 9,30 13,30 16,73 18,88 18,68 18,88 7
11. Chotěmice 3,77 8,14 12,37 15,94 18,91 17,25 18,91 5
12. Strmilov 4,08 8,99 14,30 17,41 18,91 19,06 19,06 4
13. Skrýchov u Malšic 4,13 9,98 15,00 19,28 19,92 19,52 19,92 3
14. Tučapy 5,71 10,83 15,52 19,11 20,31 20,39 20,39 2
15. Obora 4,86 9,51 15,49 19,66 20,79 20,86 20,86 1
16. Zhoř u Tábora 4,65 12,73 16,02 20,35 20,77 21,12 21,12 0
17. Krátošice 5,89 10,19 14,24 18,35 20,71 21,88 21,88 0
18. Zdešov 4,77 9,20 13,67 17,46 22,14 18,61 22,14 0
19. Drunče 4,17 8,85 12,68 16,63 24,60 24,90 24,90 0
. Krotějov sport - - - - D D D 0
. Kozmice - - - - D D D 0
. Stoklasná Lhota - - - - D D D 0
. Božejovice - - - - NP NP NP 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Slapy B - - - - NP NP NP 0
. Dolní Němčice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 5,20 9,57 12,88 16,22 16,83 17,35 17,35 10
2. Ústrašice 4,98 10,13 13,19 16,69 17,77 17,78 17,78 8
3. Kamenice nad Lipou 4,83 10,21 13,65 16,75 18,39 17,73 18,39 6
4. Chotěmice 4,87 10,66 13,17 16,19 18,66 17,24 18,66 4
5. Nová Včelnice 4,37 9,62 12,98 16,93 18,91 17,96 18,91 3
6. Slapy 5,18 10,49 13,38 16,86 17,62 19,17 19,17 2
7. Zhoř u Tábora 5,02 10,35 13,14 16,88 17,59 19,46 19,46 1
8. Chrbonín 5,25 10,92 14,37 18,29 19,26 20,05 20,05 0
9. Krátošice 5,38 11,35 14,23 18,70 19,84 20,13 20,13 0
10. Dvorce B 5,46 11,86 15,70 19,61 20,53 20,15 20,53 0
11. Zdešov 4,84 14,75 17,39 20,93 21,82 22,09 22,09 0
12. Kozmice 5,35 21,22 23,97 27,44 27,92 28,17 28,17 0
13. Choustník 5,59 12,59 16,32 20,78 32,95 36,70 36,70 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Žďár 4,46 8,45 11,12 14,15 14,50 14,64 14,64
2. Český Rudolec 3,58 7,55 10,37 13,51 14,50 14,71 14,71
3. Bohdalín 3,62 7,74 10,52 14,03 14,93 14,45 14,93
. Řepeč - - - - NP NP NP
. Chýnov - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chrbonín 4,26 8,90 11,65 15,44 15,87 16,43 16,43 10
2. Obora 4,83 9,64 12,24 15,67 17,20 16,31 17,20 8
3. Slapy D 5,21 10,27 12,96 16,64 18,10 17,70 18,10 6
4. Slapy C 4,75 11,04 13,42 17,42 18,93 18,45 18,93 4
5. Chrbonín B 4,59 10,28 14,83 18,93 19,51 19,68 19,68 3
. Tučapy - - - - D D D 0
. Lom - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017