Zpět na hlavní stránku

Slapy - 25.6.2017 11:00

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov sport 4,65 8,46 12,45 16,09 16,59 16,57 16,59 20
2. Bohdalín 4,00 7,21 12,30 16,08 16,85 16,85 16,85 17
3. Chotěmice 4,28 8,78 12,73 16,35 16,72 17,13 17,13 15
4. Stoklasná Lhota 4,19 8,35 12,59 15,91 17,31 16,90 17,31 13
5. Slapy 4,15 7,85 12,40 16,13 17,20 17,34 17,34 11
6. Chýnov 4,04 8,27 13,38 16,83 17,73 17,47 17,73 10
7. Drunče 3,93 8,07 12,74 16,38 17,63 17,88 17,88 9
8. Drahňovice 4,39 8,33 12,49 16,23 17,93 17,19 17,93 0
9. Srubec 4,35 8,53 12,83 16,69 18,31 17,10 18,31 8
10. Kamenice nad Lipou 3,75 8,05 12,81 16,01 18,03 18,38 18,38 7
11. Dobronice 4,35 8,58 13,33 17,42 18,51 18,08 18,51 6
12. Skrýchov u Malšic - - - - 17,19 18,65 18,65 5
13. Žďár 5,12 8,60 13,14 17,30 17,86 18,88 18,88 4
14. Kozmice 4,29 9,61 13,47 17,20 18,48 18,96 18,96 3
15. Řepeč 4,19 8,63 13,11 16,84 18,02 19,04 19,04 2
16. Strmilov 4,32 8,33 13,90 17,85 18,80 19,15 19,15 1
17. Božejovice 4,18 8,75 13,85 17,76 19,07 19,23 19,23 0
18. Rybova Lhota Ústrašice 4,77 10,20 14,47 18,31 19,12 19,49 19,49 0
19. Žirovnice 4,27 8,71 13,61 17,97 19,87 19,80 19,87 0
20. Košice 4,92 8,93 13,52 18,29 19,86 19,92 19,92 0
21. Obora 5,08 9,22 13,61 17,27 19,99 19,16 19,99 0
22. Jaronice 4,02 8,08 12,62 16,29 20,00 17,69 20,00 0
23. Zhoř u Tábora 4,57 9,42 13,87 18,00 18,76 20,04 20,04 0
24. Ústrašice B 8,22 12,09 15,73 19,95 20,72 20,72 20,72 0
25. Malšice 5,37 12,74 15,94 20,32 21,07 27,16 27,16 0
26. Tučapy 5,13 10,11 15,27 23,27 29,58 30,51 30,51 0
27. Chabrovice 5,18 11,05 17,09 30,29 32,13 32,52 32,52 0
. Český Rudolec - - - - D D D 0
. Holašovice - - - - NP NP NP 0
. Slapy B - - - - NP NP NP 0
. Krátošice - - - - NP NP NP 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Ústrašice 4,78 9,45 13,10 16,38 17,29 17,13 17,29 10
2. Dvorce 4,44 8,80 12,37 15,63 17,91 16,30 17,91 8
3. Zdešov 4,78 10,00 13,46 17,63 19,22 19,08 19,22 6
4. Chotěmice 7,25 12,02 15,07 18,36 19,03 19,74 19,74 4
5. Chrbonín 5,14 10,24 13,20 17,07 18,25 19,91 19,91 3
6. Dvorce B 5,15 10,57 14,50 18,30 19,22 19,97 19,97 2
7. Zhoř u Tábora 4,82 10,08 13,52 17,32 19,98 18,90 19,98 1
8. Bezděčín 7,18 12,20 14,72 17,20 20,07 19,53 20,07 0
9. Smrkov 5,98 11,68 14,71 18,54 20,24 20,05 20,24 0
10. Malšice 5,50 11,59 15,00 19,54 21,77 23,89 23,89 0
11. Lom 8,89 15,47 19,30 22,94 23,95 25,50 25,50 0
12. Slapy 15,46 19,96 22,96 26,44 27,57 27,18 27,57 0
13. Nová Včelnice 6,64 11,60 14,84 23,94 42,68 35,56 42,68 0
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Krotějov sport 3,51 7,22 10,54 13,37 14,04 14,26 14,26
2. Drahňovice 3,96 7,70 - 13,83 15,04 14,60 15,04
3. Stoklasná Lhota 4,26 8,36 11,40 14,21 15,83 15,04 15,83
. Bohdalín - - - - D D D
. Slapy - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Slapy D 5,61 9,76 13,74 16,88 18,14 17,94 18,14 10
2. Slapy C 4,50 9,17 12,29 16,01 17,36 18,37 18,37 8
3. Malšice 5,54 10,72 13,86 17,33 18,73 18,94 18,94 6
4. Lom 4,96 9,15 13,37 17,96 19,54 19,24 19,54 4
. Tučapy - - - - NP NP NP 0
. Obora - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017