Zpět na hlavní stránku

Kozmice - 26.8.2017 13:00

Místo: Kozmice

Datum a čas: 26.8.2017 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Radek Pošvář - 737 070 515

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1992984157587946/

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 4,05 7,93 11,98 15,64 16,81 16,33 16,81 20
2. Stoklasná Lhota 4,25 8,24 13,02 16,35 17,06 17,06 17,06 17
3. Chotěmice 3,75 7,88 12,15 15,60 17,18 16,44 17,18 15
3. Slapy 4,30 8,38 12,59 16,24 17,18 17,00 17,18 15
5. Kamenice nad Lipou 4,02 7,97 11,97 16,33 17,21 16,81 17,21 11
6. Chýnov 3,87 8,36 12,96 16,70 17,39 17,19 17,39 10
7. Český Rudolec 3,77 8,08 12,76 16,25 17,06 17,43 17,43 9
8. Drunče 4,19 9,04 13,17 16,57 17,17 17,61 17,61 8
9. Řepeč 4,26 8,33 12,86 16,80 17,60 17,81 17,81 7
10. Ústrašice B 4,35 8,83 13,10 16,62 17,57 17,96 17,96 6
11. Rybova Lhota Ústrašice 4,49 8,80 13,03 17,03 18,01 18,01 18,01 5
12. Božejovice 4,12 8,33 13,18 16,84 18,59 17,70 18,59 4
13. Jaronice 3,85 8,02 12,47 16,20 18,60 17,17 18,60 3
14. Skrýchov u Malšic 5,00 10,29 14,31 17,81 18,66 18,60 18,66 2
15. Žďár 3,94 7,80 12,17 17,14 18,66 18,84 18,84 1
16. Kozmice 4,51 9,55 13,93 17,89 18,60 19,14 19,14 0
. Košice 4,31 8,72 13,63 18,49 19,40 19,20 19,40 0
17. Strmilov 6,91 10,94 15,41 19,18 20,01 19,67 20,01 0
18. Krátošice 5,01 9,55 14,38 18,61 19,31 20,46 20,46 0
19. Dobronice 4,01 8,20 12,90 16,34 20,74 16,95 20,74 0
20. Zárybničná Lhota 4,73 10,04 14,84 19,62 20,55 21,26 21,26 0
21. Choustník 4,81 10,39 15,49 20,25 22,16 21,66 22,16 0
22. Libkova Voda 7,71 13,42 17,77 21,24 22,24 21,83 22,24 0
. Nová Ves u Chýnova 4,11 8,46 13,73 17,72 22,72 19,90 22,72 0
. Slapy B - - - - D D D 0
. Krotějov sport - - - - NP NP NP 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 4,88 9,88 13,13 16,60 17,40 17,06 17,40 10
2. Dvorce 4,64 9,83 12,80 16,90 17,70 17,95 17,95 0
3. Nová Včelnice 4,21 8,74 12,27 15,68 18,16 16,95 18,16 8
4. Slapy 6,21 11,03 14,07 17,51 18,37 18,35 18,37 6
5. Chrbonín 4,78 10,43 12,99 16,81 17,46 18,38 18,38 4
6. Dvorce B 5,07 10,77 13,71 17,29 18,59 18,23 18,59 3
7. Smrkov 4,98 10,85 13,93 17,74 18,58 18,97 18,97 2
8. Bezděčín 4,93 10,02 13,53 17,97 18,52 19,39 19,39 1
9. Ústrašice 4,83 9,13 12,15 15,77 21,91 17,38 21,91 0
10. Chválkov 5,15 10,43 13,44 17,50 23,42 20,96 23,42 0
11. Zhoř u Tábora 5,07 10,41 13,13 16,94 23,59 17,86 23,59 0
12. Kamenice nad Lipou 4,82 15,64 18,82 22,57 23,69 25,24 25,24 0
13. Kozmice 5,18 13,24 16,69 20,74 21,88 30,15 30,15 0
14. Choustník 5,21 11,98 15,42 19,60 39,42 22,24 39,42 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Bohdalín 3,97 7,68 10,42 13,87 14,15 14,40 14,40
2. Chotěmice 3,82 7,69 10,36 13,79 14,55 14,65 14,65
3. Kamenice nad Lipou 3,63 7,75 10,53 13,79 14,86 14,68 14,86
4. Slapy 3,90 7,61 10,78 14,21 15,57 15,28 15,57
. Chýnov - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Obora 4,80 9,40 12,51 15,89 17,78 17,60 17,78 10
2. Slapy D 5,29 9,96 12,94 16,40 19,76 17,49 19,76 8
. Maršov 7,97 13,46 16,57 23,86 26,52 24,91 26,52 0
3. Slapy C 4,76 10,01 30,63 34,22 35,86 35,14 35,86 6
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017