Zpět na hlavní stránku

Chrbonín - 30.6.2018 13:00

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Zahorčice 4,12 8,32 11,78 15,24 15,99 15,79 15,99 20
2. Chotěmice 4,14 8,37 12,36 15,68 16,19 16,58 16,58 17
3. Bohdalín 3,87 8,32 12,41 15,83 16,89 16,65 16,89 15
4. Dolní Němčice 4,01 8,11 12,74 16,09 16,90 17,14 17,14 13
5. Kamenice nad Lipou 4,06 8,39 13,12 16,65 17,26 17,18 17,26 11
6. Slapy 4,07 8,52 13,04 16,36 16,75 17,27 17,27 10
7. Zdislavice 4,26 8,78 13,12 16,40 17,30 16,98 17,30 9
8. Skrýchov u Malšic 4,11 8,45 13,08 16,40 17,62 17,27 17,62 8
9. Drunče 4,07 8,94 12,89 16,21 17,19 17,71 17,71 7
10. Dobronice 3,98 8,39 12,56 15,93 16,82 17,82 17,82 6
11. Jaronice 4,28 8,69 13,06 16,68 17,46 17,88 17,88 5
12. Zhoř u Tábora 4,48 8,96 13,73 17,22 17,89 18,07 18,07 4
13. Strmilov 4,98 9,32 13,73 17,19 17,85 18,17 18,17 3
14. Žirovnice 4,05 8,74 12,84 16,47 17,77 18,19 18,19 2
15. Ústrašice B 4,43 9,09 13,51 16,86 17,36 18,33 18,33 1
16. Řepeč 4,15 8,24 12,55 16,40 17,07 18,42 18,42 0
17. Žďár 4,39 8,95 14,24 17,49 18,76 17,98 18,76 0
18. Rybova Lhota 5,01 9,49 14,82 18,39 19,00 19,09 19,09 0
19. Krátošice 5,51 9,71 14,01 18,02 20,21 19,06 20,21 0
20. Chabrovice 5,42 11,56 15,83 20,14 20,92 22,03 22,03 0
21. Tučapy 4,91 9,68 17,98 21,08 21,90 22,74 22,74 0
22. Choustník 4,71 10,65 14,78 20,75 25,94 32,00 32,00 0
mimo soutěž. Nová Ves u Chýnova 7,34 12,00 16,63 20,44 22,43 21,30 22,43 0
. Krotějov sport - - - - D D D 0
. Český Rudolec - - - - D D D 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Holašovice - - - - NP NP NP 0
. Božejovice - - - - NP NP NP 0
. Stoklasná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Košice - - - - NP NP NP 0
. Chýnov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,87 9,46 12,04 15,75 16,41 16,26 16,41 10
2. Bezděčín 4,98 9,74 12,62 15,84 17,13 17,05 17,13 8
3. Ústrašice 4,67 9,63 12,49 15,46 17,08 17,86 17,86 6
4. Chrbonín 4,67 10,60 13,25 16,67 17,94 17,53 17,94 4
4. Slapy 5,25 10,30 13,33 16,97 17,94 17,87 17,94 4
6. Nová Včelnice 4,34 9,25 12,89 16,52 18,38 18,16 18,38 2
7. Kamenice nad Lipou 5,12 11,59 14,38 17,73 18,67 18,70 18,70 1
8. Zdešov 5,09 10,67 13,99 17,55 19,53 18,76 19,53 0
9. Lom 4,96 10,22 14,56 18,06 20,03 19,01 20,03 0
10. Chválkov 4,99 11,07 14,56 18,77 20,48 20,38 20,48 0
11. Dvorce B 5,08 11,22 14,11 17,61 18,27 20,50 20,50 0
12. Smrkov 5,37 11,27 14,41 18,54 21,30 18,84 21,30 0
13. Kamenná Lhota 5,37 12,89 18,25 21,29 24,49 23,96 24,49 0
14. Chotěmice 5,24 22,88 25,46 28,71 30,06 29,97 30,06 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Chotěmice 3,77 7,94 10,44 13,53 14,12 14,45 14,45
2. Bohdalín 4,73 8,78 11,40 14,08 15,53 14,65 15,53
3. Skrýchov u Malšic 3,88 8,05 10,73 14,29 16,39 15,18 16,39
. Zahorčice - - - - D D D
. Dolní Němčice - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,84 9,01 11,75 14,89 15,19 15,76 15,76 10
2. Svaté Pole 4,30 8,85 11,85 15,14 16,01 15,69 16,01 8
3. Chrbonín 4,49 8,94 11,76 15,29 16,59 16,86 16,86 6
4. Tučapy 5,09 9,74 12,77 16,05 17,15 16,97 17,15 4
5. Slapy D 5,24 10,29 14,63 18,87 19,30 19,54 19,54 3
6. Chrbonín B 10,87 15,23 17,28 20,35 22,40 22,42 22,42 2
. Lom - - - - NP NP NP 0
. Slapy C - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017