Zpět na hlavní stránku

Ústrašice (hřiště Želeč) - 18.8.2018 13:00

Místo: Ústrašice (hřiště Želeč)

Datum a čas: 18.8.2018 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Radek Bubník -

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka Ústrašice (hřiště Želeč)

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Šipoun 4,19 8,07 12,48 15,86 16,60 16,65 16,65 20
2. Krotějov sport 3,71 7,58 11,87 15,58 16,86 16,07 16,86 17
3. Stoklasná Lhota 4,26 8,11 12,53 15,84 16,52 16,98 16,98 15
4. Zdislavice 4,38 5,81 13,00 16,49 16,83 17,03 17,03 13
5. Žďár 4,29 8,45 12,59 15,40 17,01 17,09 17,09 11
6. Chotěmice 3,92 7,80 12,11 15,96 17,12 16,67 17,12 10
7. Ústrašice B 4,50 8,27 12,69 16,46 17,19 17,36 17,36 9
8. Kamenice nad Lipou 3,87 7,76 12,57 16,24 16,94 17,44 17,44 8
9. Jaronice 4,09 8,47 13,14 16,98 17,31 17,59 17,59 7
10. Dobronice 4,19 7,75 12,45 16,12 16,84 17,63 17,63 6
10. Slapy 4,91 8,57 12,92 17,01 17,43 17,63 17,63 6
12. Řepeč 4,42 8,38 13,15 16,71 17,76 17,40 17,76 4
13. Rybova Lhota 4,55 8,40 13,27 16,82 17,85 17,84 17,85 3
14. Skrýchov u Malšic 4,12 8,51 12,93 16,74 17,75 17,90 17,90 2
15. Drunče 4,15 7,53 12,63 16,30 17,08 17,98 17,98 1
16. Chýnov 4,11 7,92 12,81 16,34 18,15 18,14 18,15 0
17. Český Rudolec 3,98 8,22 13,31 17,45 18,22 18,21 18,22 0
18. Kozmice 4,25 8,31 12,93 16,60 18,24 17,83 18,24 0
19. Bohdalín 4,14 8,73 13,36 16,94 17,08 18,56 18,56 0
20. Želeč 4,93 9,09 13,75 17,46 18,57 17,87 18,57 0
21. Zhoř u Tábora 4,36 8,70 13,51 16,86 18,85 18,09 18,85 0
22. Strmilov 5,53 9,87 13,50 17,53 18,16 19,20 19,20 0
23. Tučapy 5,03 9,13 14,29 18,18 19,79 19,24 19,79 0
24. Božejovice 4,09 9,96 14,45 18,90 19,68 19,98 19,98 0
25. Nová Ves u Chýnova 4,94 13,38 21,14 24,85 26,50 26,71 26,71 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
mimo soutěž. Žirovnice 4,42 8,55 13,28 17,66 17,95 17,93 17,95 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Slapy 5,05 10,13 12,94 16,32 17,65 17,37 17,65 10
2. Chotěmice 5,95 10,76 13,61 16,74 17,69 17,57 17,69 8
3. Dvorce 4,81 9,04 11,92 15,23 17,73 16,27 17,73 6
4. Nová Včelnice 5,81 9,65 13,31 17,49 17,55 18,29 18,29 4
5. Ústrašice 4,71 9,48 13,22 17,10 17,27 18,51 18,51 3
6. Kamenice nad Lipou 6,33 10,88 14,22 17,85 18,27 18,56 18,56 2
7. Dvorce B 5,39 9,65 14,81 18,06 18,66 18,65 18,66 1
8. Zhoř u Tábora 5,03 10,36 14,59 18,00 19,15 18,41 19,15 0
9. Lom 5,07 9,48 12,86 16,92 17,65 19,24 19,24 0
10. Bezděčín 4,77 11,81 14,76 18,24 19,76 19,78 19,78 0
11. Chrbonín 4,89 9,41 12,78 17,47 20,18 18,50 20,18 0
12. Drhovice 5,76 11,95 15,69 19,89 20,44 20,39 20,44 0
13. Smrkov 5,28 9,66 13,18 17,01 18,79 21,17 21,17 0
14. Kozmice 6,26 12,66 15,26 18,85 20,82 23,89 23,89 0
15. Želeč 6,58 12,06 15,19 18,96 20,32 25,94 25,94 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Krotějov sport 3,70 7,11 9,99 13,19 13,80 14,38 14,38
2. Zdislavice 5,17 8,58 1128 14,34 15,34 15,13 15,34
3. Stoklasná Lhota 4,08 8,17 10,90 14,03 14,35 15,74 15,74
. Ústrašice B - - - - NP NP NP
. Chotěmice - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Svaté Pole 4,39 8,45 11,40 14,99 15,85 16,57 16,57 10
2. Tučapy 6,56 10,86 13,44 16,57 17,72 17,26 17,72 8
3. Želeč 5,52 9,51 12,92 16,37 17,17 17,87 17,87 6
4. Lom 5,12 10,13 12,76 17,03 17,98 17,74 17,98 4
5. Dvorce 7,77 12,32 14,84 18,43 19,28 19,74 19,74 3
6. Maršov 6,38 12,00 18,97 23,10 24,83 24,87 24,87 2
7. Slapy C 4,73 8,97 11,92 15,42 43,29 17,50 43,29 1
. Slapy D - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017