Zpět na hlavní stránku

Kozmice - 25.8.2018 13:00

Místo: Kozmice

Datum a čas: 25.8.2018 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Martin Křivánek -

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka Kozmice

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Český Rudolec 3,75 8,24 12,75 16,17 16,72 16,88 16,88 20
2. Bohdalín 3,83 8,14 12,11 15,66 17,42 16,20 17,42 17
3. Skrýchov u Malšic 4,11 8,41 13,33 16,50 17,45 16,84 17,45 15
4. Krotějov sport 3,50 8,68 12,52 16,04 16,77 17,48 17,48 13
5. Dobronice 4,07 8,69 12,76 16,14 17,62 17,42 17,62 11
6. Slapy 4,68 8,95 13,00 16,84 17,54 17,63 17,63 10
7. Daměnice 3,85 8,04 12,40 15,95 17,02 17,73 17,73 9
8. Ústrašice B 4,47 9,10 13,39 17,12 18,09 18,07 18,09 8
9. Žirovnice 4,20 8,78 13,48 17,18 18,26 17,75 18,26 7
10. Zhoř u Tábora 4,33 9,03 13,76 17,21 18,03 18,64 18,64 6
11. Tučapy 5,05 9,27 14,34 17,67 18,47 18,72 18,72 5
12. Rybova Lhota 4,85 9,29 13,76 17,25 18,89 17,86 18,89 4
13. Strmilov 4,66 9,58 14,09 17,64 18,57 19,01 19,01 3
14. Drunče 4,34 8,98 13,07 16,98 19,18 17,69 19,18 2
15. Jaronice 3,95 8,44 12,80 17,34 18,64 19,36 19,36 1.1
16. Nová Ves u Chýnova 4,38 9,10 14,14 18,22 19,60 19,26 19,60 0
17. Chýnov 3,94 9,12 12,98 16,75 20,62 18,28 20,62 0
18. Košice 4,38 10,03 14,44 18,87 19,82 20,90 20,90 0
19. Kozmice 8,35 13,38 17,82 21,76 22,17 22,62 22,62 0
20. Choustník 5,71 10,54 14,59 19,21 23,59 20,17 23,59 0
21. Božejovice 4,32 17,26 21,37 25,42 26,30 27,37 27,37 0
. Kamenice nad Lipou - - - - D D D 0
. Zdislavice - - - - NP NP NP 0
. Chotěmice - - - - NP NP NP 0
. Libkova Voda - - - - NP NP NP 0
. Žďár - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chrbonín 4,69 10,43 13,36 16,81 17,79 17,54 17,79 10
2. Chotěmice 5,28 10,11 13,00 15,78 17,82 17,32 17,82 8
3. Dvorce B 5,15 10,79 13,41 16,86 18,38 18,42 18,42 6
4. Kamenice nad Lipou 5,67 11,17 13,88 17,23 18,44 18,00 18,44 4
5. Nová Včelnice 4,19 10,39 13,63 17,54 18,86 18,07 18,86 3
6. Bezděčín 4,74 9,21 13,34 17,43 18,43 19,62 19,62 2
7. Zdešov 4,83 11,00 13,92 17,77 19,21 19,84 19,84 1
8. Chválkov 4,80 10,83 13,93 18,33 19,99 20,76 20,76 0
9. Ústrašice 4,59 11,21 17,56 20,68 21,53 22,04 22,04 0
10. Dvorce 4,65 9,15 12,11 15,95 22,30 17,16 22,30 0
11. Zhoř u Tábora 5,40 11,15 14,78 18,76 24,61 19,72 24,61 0
12. Slapy 5,03 10,56 23,11 27,02 28,37 27,69 28,37 0
13. Kozmice B 5,32 19,00 22,84 25,66 27,07 28,71 28,71 0
14. Kozmice 5,28 14,02 17,19 34,81 36,27 37,91 37,91 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Krotějov sport 3,47 7,31 10,14 13,31 14,08 14,26 14,26
2. Skrýchov u Malšic 3,97 8,02 10,84 14,09 14,99 14,88 14,99
3. Český Rudolec 3,66 7,47 10,82 13,85 14,76 15,11 15,11
4. Dobronice 4,03 7,94 10,76 14,12 15,51 14,59 15,51
. Bohdalín - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,95 9,22 11,79 15,50 16,69 16,26 16,69 10
2. Tučapy 5,32 9,70 12,24 15,73 17,15 16,01 17,15 8
3. Lom 5,12 10,30 13,47 17,63 18,56 18,82 18,82 6
4. Slapy D 4,55 10,15 14,81 19,43 21,35 21,31 21,35 4
. Svaté Pole - - - - D D D 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017