Zpět na hlavní stránku

Zhoř u Tábora - 15.9.2018 12:00

Místo: Zhoř u Tábora

Datum a čas: 15.9.2018 12:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Miloslav Janovský - 775 910 191

Web: http://www.sdhzhor.cz

Pozvánka: Pozvánka Zhoř u Tábora

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Žďár 4,41 8,68 12,50 16,00 16,39 16,65 16,65 20
2. Chotěmice 3,89 7,92 12,31 15,67 16,31 16,72 16,72 17
3. Český Rudolec 3,94 8,03 12,52 15,63 17,08 17,15 17,15 15
4. Šipoun 4,32 8,42 12,63 16,09 17,31 16,82 17,31 13
5. Zdislavice 4,38 8,42 12,98 16,18 17,71 17,00 17,71 11
6. Kamenice nad Lipou 4,06 7,78 12,45 15,90 17,72 16,55 17,72 10
7. Dobronice 4,18 8,10 12,63 16,31 16,80 17,80 17,80 9
8. Rybova Lhota 4,78 8,53 13,05 16,94 17,80 18,11 18,11 8.1
9. Ústrašice B 4,69 8,97 13,36 17,28 18,21 18,52 18,52 7
10. Strmilov 4,71 8,86 13,60 16,79 18,12 18,53 18,53 6
11. Skrýchov u Malšic 3,93 8,83 12,89 16,53 17,89 18,60 18,60 5
12. Kozmice 4,28 8,74 14,01 17,48 18,10 18,67 18,67 4
13. Slapy 5,08 9,85 13,89 17,64 18,77 18,24 18,77 3
14. Bohdalín 3,95 8,00 12,30 15,77 18,85 17,30 18,85 2
15. Božejovice 4,52 8,63 13,08 16,73 18,93 18,04 18,93 1
16. Zhoř u Tábora 4,89 9,88 14,51 18,44 18,81 19,05 19,05 0
17. Nová Ves u Chýnova 4,74 9,37 13,93 18,29 19,27 19,39 19,39 0
18. Krátošice 4,95 8,83 14,07 18,00 18,86 19,54 19,54 0
19. Řepeč 4,21 8,35 12,80 16,50 19,87 18,65 19,87 0
20. Drunče 8,06 11,85 16,45 19,50 19,98 20,35 20,35 0
21. Jaronice 5,70 11,88 16,13 19,77 20,51 20,38 20,51 0
22. Vesce 4,05 9,07 15,90 19,79 20,68 20,86 20,86 0
23. Tučapy 4,56 8,70 13,20 17,02 20,96 20,19 20,96 0
24. Lom 5,18 9,92 16,00 20,18 21,90 20,74 21,90 0
. Krotějov sport - - - - D D D 0
. Žirovnice - - - - NP NP NP 0
. Košice - - - - NP NP NP 0
. Želeč - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,76 9,78 12,68 15,61 16,39 16,67 16,67 10
2. Chotěmice 5,16 10,37 13,01 16,27 17,24 17,02 17,24 8
3. Chrbonín 4,83 9,58 12,63 16,57 17,65 18,25 18,25 6
4. Nová Včelnice 4,61 10,49 13,54 16,72 17,37 18,35 18,35 4
5. Ústrašice 4,61 9,82 13,02 16,35 19,24 17,29 19,24 3
5. Zhoř u Tábora 4,92 11,23 14,52 17,61 19,25 18,99 19,25 2
7. Slapy 5,44 10,29 14,23 18,04 19,25 18,99 19,25 1
8. Dvorce B 5,35 10,21 13,23 16,98 19,61 18,41 19,61 0
9. Kamenice nad Lipou 5,08 10,61 13,80 17,35 19,71 19,23 19,71 0
10. Lom 5,09 10,17 13,22 16,98 17,54 19,85 19,85 0
11. Chválkov 5,15 10,93 13,88 17,21 19,02 19,86 19,86 0
12. Zdešov 6,56 13,12 16,27 19,50 20,85 20,18 20,85 0
13. Želeč 5,60 10,88 14,59 18,40 24,21 21,62 24,21 0
14. Drhovice 8,64 15,62 20,00 22,89 26,44 23,39 26,44 0
15. Dorostenky Tábor 5,11 10,37 13,59 18,60 20,80 27,02 27,02 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Chotěmice 3,81 7,56 10,28 13,18 14,09 13,86 14,09
2. Kamenice nad Lipou 3,97 7,79 10,48 13,85 15,58 14,90 15,58
3. Žďár 6,65 11,39 13,41 16,62 17,33 17,48 17,48
. Český Rudolec - - - - NP NP NP
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,74 8,95 11,38 14,75 15,39 15,84 15,84 10
2. Svaté Pole 4,46 9,06 11,92 15,39 16,92 16,57 16,92 8
3. Tučapy 4,93 9,99 12,56 16,35 17,13 16,88 17,13 6
4. Lom 5,40 10,64 13,47 16,49 17,59 18,69 18,69 4
5. Slapy D 7,76 12,82 15,83 19,30 20,08 19,74 20,08 3
6. Maršov 5,58 11,11 14,29 23,25 24,46 25,17 25,17 2
. Želeč - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017