Zpět na hlavní stránku

Dvorce (35+) - 11.5.2019 13:00

Místo: Dvorce (35+)

Datum a čas: 11.5.2019 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Martina Záhorová - 739 689 646, Radek Valenta - 724 789 200

Web: http://www.sdhdvorce.cz

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín - - - - 16,70 16,92 16,92 20
2. Špona Chářovice - - - - 17,14 16,36 17,14 17
3. Kamenice nad Lipou - - - - 17,32 17,16 17,32 15
4. Drahňovice - - - - 17,49 16,97 17,49 13
4. Dobronice - - - - 17,32 17,49 17,49 13
6. Skrýchov u Malšic - - - - 17,52 17,08 17,52 10
7. Chotěmice - - - - 17,40 17,60 17,60 9
8. Krotějov sport - - - - 17,69 16,64 17,69 8
9. Zdislavice - - - - 17,65 18,11 18,11 7
10. Šipoun - - - - 18,23 17,91 18,23 6
11. Markvarec - - - - 18,60 18,34 18,60 5
12. Slavošovice - - - - 18,72 18,20 18,72 4
13. Stoklasná Lhota - - - - 17,23 19,32 19,32 3
14. Lásenice - - - - 19,41 19,40 19,41 2
15. Rybova Lhota 5,75 9,75 14,13 18,10 19,42 19,02 19,42 1
16. Krč - - - - 19,51 17,98 19,51 0
17. Řepeč - - - - 19,53 19,85 19,85 0
18. Strmilov - - - - 19,80 19,96 19,96 0
19. Nová Ves u Chýnova - - - - 19,68 20,12 20,12 0
20. Ústrašice B - - - - 20,46 18,94 20,46 0
21. Lom - - - - 20,66 19,53 20,66 0
22. Tučapy 5,43 9,96 15,01 19,31 20,30 21,97 21,97 0
23. Choustník - - - - 22,09 19,50 22,09 0
24. Žirovnice - - - - 21,62 22,39 22,39 0
25. Český Rudolec - - - - 26,24 25,09 26,24 0
26. Košice 5,03 18,85 24,18 28,53 30,24 30,27 30,27 0
. Jaronice - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Krátošice - - - - NP NP NP 0
. Žďár - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 5,17 9,65 12,93 16,32 17,32 17,47 17,47 10
2. Bezděčín 5,57 9,96 12,85 16,27 17,06 18,38 18,38 8
3. Nová Včelnice 4,97 10,12 13,54 17,59 18,62 19,05 19,05 6
4. Chválkov 5,22 11,64 14,53 18,84 19,32 19,61 19,61 4
5. Zdešov 5,41 10,24 13,01 17,70 20,07 19,07 20,07 3
6. Šebířov 6,08 11,83 15,25 18,78 20,06 20,19 20,19 2
7. Kamenice nad Lipou 5,25 11,85 14,07 18,27 19,43 20,30 20,30 1
8. Chrbonín 5,20 9,50 12,62 16,64 18,79 20,91 20,91 0
9. Choustník 5,52 10,95 14,90 18,78 21,32 20,35 21,32 0
10. Lom 5,81 9,87 14,28 16,99 18,62 21,93 21,93 0
11. Zhoř u Tábora 9,71 14,61 18,01 21,78 22,96 22,61 22,96 0
12. Ústrašice 5,09 17,22 20,39 23,29 24,02 24,41 24,41 0
. Chotěmice - - - - NP NP NP 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0
. Dvorce B - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Krotějov sport 3,81 7,72 10,75 13,68 14,22 14,79 14,79
2. Bohdalín 3,96 7,68 10,39 14,06 16,01 15,64 16,01
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP
. Skrýchov u Malšic - - - - NP NP NP
. Drahňovice - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Želeč 5,91 10,60 13,59 16,99 18,14 17,96 18,14 10
2. Lom 5,36 9,84 12,90 16,64 18,10 18,17 18,17 8
3. Dvorce 4,88 8,76 12,04 15,77 18,27 16,45 18,27 6
4. Slapy 5,11 10,04 13,78 16,97 18,65 17,91 18,65 4
5. Svaté Pole 4,59 9,17 19,03 22,98 23,49 23,82 23,82 3
6. Obora 5,42 10,28 13,10 16,69 22,17 24,30 24,30 2
7. Tučapy 5,40 10,23 27,75 31,84 33,74 32,93 33,74 1
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017