Zpět na hlavní stránku

Tučapy (odpolední, 35+) - 8.6.2019 17:00

Místo: Tučapy (odpolední, 35+)

Datum a čas: 8.6.2019 17:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Jiří Kubeš - 774 810 707, Marek Kuttelwascher - 773 506 002

Web: http://www.sdhtucapy.cz/

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Špona Chářovice 3,97 8,39 11,88 15,34 16,47 16,77 16,77 20
2. Krotějov sport 5,30 8,62 12,58 15,72 16,78 16,31 16,78 17
3. Dobronice 4,11 8,44 12,56 16,20 17,37 17,20 17,37 15
4. Bohdalín 4,00 8,39 12,56 16,85 17,39 17,24 17,39 13
5. Skrýchov u Malšic 4,05 8,47 12,71 16,24 17,50 17,28 17,50 11
6. Stoklasná Lhota 4,50 8,39 12,61 15,91 17,18 17,58 17,58 10
7. Šipoun 4,81 8,59 12,48 16,08 17,75 16,86 17,75 9
8. Chotěmice 3,85 8,55 12,62 15,68 16,27 17,86 17,86 8
9. Žirovnice 4,23 8,69 12,65 16,82 17,62 17,99 17,99 7
10. Český Rudolec 4,96 9,09 13,23 16,37 18,23 17,19 18,23 6
11. Zdislavice 4,25 9,50 13,25 16,39 18,31 17,85 18,31 5
12. Daměnice 4,60 8,99 13,42 16,97 17,38 18,39 18,39 0
13. Jaronice 4,04 8,32 12,60 15,36 18,42 18,05 18,42 4
14. Rybova Lhota 4,34 10,49 14,27 17,96 18,55 18,66 18,66 3
15. Ústrašice B 4,64 8,56 13,56 17,41 18,30 18,70 18,70 2
16. Zhoř u Tábora 4,65 8,78 13,18 16,70 18,06 19,27 19,27 1
17. Drahňovice 4,41 9,21 13,58 17,17 19,32 18,03 19,32 0
18. Makov 3,99 8,20 12,77 16,84 19,33 18,51 19,33 0
19. Žďár 4,33 8,49 12,64 15,87 19,84 16,38 19,84 0
20. Markvarec 4,05 8,29 12,85 16,27 20,13 16,89 20,13 0
21. Lom 5,02 10,66 15,81 19,73 21,42 19,88 21,42 0
22. Košice 6,34 13,32 17,76 21,44 22,65 22,89 22,89 0
23. Tučapy B 4,54 9,71 14,29 18,58 20,56 23,22 23,22 0
24. Budislav 5,01 14,20 20,30 24,74 27,05 26,17 27,05 0
25. Strmilov 6,03 10,24 15,44 18,87 19,88 30,01 30,01 0
. Tučapy - - - - NP NP NP 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Krátošice - - - - NP NP NP 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Nová Ves u Chýnova - - - - NP NP NP 0
. Řepeč - - - - NP NP NP 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Tučapy C - - - - NP NP NP 0
. Drunče - - - - NP NP NP 0
. Rynárec - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Hrdějovice 5,81 10,41 13,20 17,01 17,80 17,95 17,95 0
2. Chrbonín 4,73 9,82 13,14 16,92 18,07 17,54 18,07 10
3. Lom 4,86 9,53 13,63 16,81 18,10 18,07 18,10 8
4. Zdešov 4,86 10,33 13,33 16,97 18,47 18,45 18,47 6
5. Chotěmice 4,96 9,55 12,92 16,14 18,63 17,85 18,63 4
6. Slapy 5,38 10,93 14,79 18,12 18,95 18,72 18,95 3
7. Dvorce 5,55 10,40 13,05 16,29 18,98 17,24 18,98 2
8. Zhoř u Tábora 4,90 10,78 14,63 18,63 19,41 19,56 19,56 1
9. Chválkov 4,95 12,75 16,42 20,13 21,48 22,48 22,48 0
10. Ústrašice 4,63 9,28 12,70 16,16 18,75 23,10 23,10 0
11. Šebířov 5,51 11,73 16,68 20,25 23,25 21,81 23,25 0
12. Choustník 5,82 15,33 18,69 22,43 23,32 23,29 23,32 0
13. Kozmice 5,91 14,31 17,21 21,46 22,80 23,57 23,57 0
14. Dvorce B 5,40 10,69 14,58 17,40 20,61 24,45 24,45 0
15. Kamenná Lhota 5,12 11,38 15,28 31,86 32,92 35,87 35,87 0
16. Želeč 6,51 30,46 35,05 40,80 42,13 43,11 43,11 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0
. Nová Včelnice - - - - NP NP NP 0

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Slapy 5,09 9,11 12,29 16,06 17,58 17,73 17,73 10
2. Svaté Pole 4,40 10,53 13,42 16,84 17,43 17,81 17,81 8
3. Lom 5,26 9,42 13,56 16,10 16,92 17,83 17,83 6
4. Želeč 5,57 12,23 15,51 15,89 26,38 20,29 26,38 4
. Tučapy - - - - NP NP NP 0
. Dvorce - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017