Zpět na hlavní stránku

Slapy (35+) - 30.6.2019 11:00

Místo: Slapy (35+)

Datum a čas: 30.6.2019 11:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt:

Web: http://www.sdhslapy.estranky.cz/

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov sport 3,68 7,85 12,20 15,47 16,01 16,61 16,61 20
2. Stoklasná Lhota 4,79 8,60 13,35 16,31 16,81 17,02 17,02 17
3. Bohdalín 3,99 7,99 12,74 16,17 17,20 16,60 17,20 15
4. Špona Chářovice 4,10 7,74 12,13 15,70 17,21 17,19 17,21 13
5. Jaronice 4,03 8,87 13,04 16,40 17,29 17,00 17,29 11
6. Žďár 4,83 9,05 13,30 16,51 17,38 17,11 17,38 10
7. Zdislavice 4,07 8,67 13,12 16,33 17,49 16,78 17,49 9
8. Žirovnice 4,38 8,76 13,33 16,75 17,78 17,60 17,78 8
9. Daměnice 4,01 9,05 13,09 16,56 17,19 17,84 17,84 7
10. Dobronice 4,31 7,95 12,40 15,83 17,89 17,79 17,89 6
11. Řepeč 4,31 8,47 13,04 16,67 17,91 17,77 17,91 5
12. Chotěmice 4,08 7,86 12,25 16,00 17,95 17,51 17,95 4
13. Český Rudolec 4,21 7,85 12,15 16,13 17,01 18,04 18,04 3
14. Slapy 4,46 9,45 13,90 17,78 18,42 17,88 18,42 2
15. Slavošovice 3,75 8,69 14,17 17,63 19,15 18,46 19,15 1
16. Skrýchov u Malšic 3,93 8,14 12,48 15,90 17,87 19,26 19,26 0
17. Nová Ves u Chýnova 5,47 9,74 13,95 18,66 19,75 19,51 19,75 0
18. Strmilov 6,02 10,09 14,52 18,34 19,82 19,34 19,82 0
19. Kozmice 4,47 8,93 13,31 16,95 19,87 18,64 19,87 0
20. Drunče 4,31 11,28 16,10 19,03 19,74 20,30 20,30 0
21. Tučapy 5,82 10,53 15,39 19,07 20,54 19,97 20,54 0
22. Markvarec 4,16 8,72 12,92 16,36 24,67 17,23 24,67 0
23. Choustník 4,77 16,41 20,58 24,43 25,97 25,45 25,97 0
. Ústrašice B - - - - D D D 0
. Šipoun - - - - NP NP NP 0
. Božejovice - - - - NP NP NP 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Řepeč D - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,93 9,21 12,86 16,30 17,14 17,97 17,97 10
2. Zdešov 4,97 10,04 13,58 17,27 18,43 18,37 18,43 8
3. Chrbonín 4,90 9,99 13,75 17,68 18,44 18,30 18,44 6
4. Ústrašice 4,80 9,34 13,31 16,64 17,61 18,51 18,51 4
5. Nová Včelnice 4,46 9,56 13,18 16,79 17,74 18,79 18,79 3
6. Chválkov 5,17 10,45 13,60 17,50 18,50 19,15 19,15 2
7. Slapy 5,34 10,34 13,86 17,65 19,48 18,49 19,48 1
8. Zhoř u Tábora 5,14 10,28 14,25 17,90 19,78 18,94 19,78 0
9. Chotěmice 5,01 9,48 12,64 15,55 16,74 20,17 20,17 0
10. Dvorce B 5,59 10,96 14,19 17,63 20,08 20,53 20,53 0
11. Želeč 7,69 12,90 16,44 19,49 20,53 22,71 22,71 0
12. Kozmice 5,63 21,97 24,21 27,75 30,54 29,56 30,54 0
12. Kozmice 5,63 21,97 24,21 27,75 30,54 29,56 30,54 0
13. Šebířov 5,60 10,35 14,18 17,49 50,96 20,17 50,96 0
. Dvorce - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - NP NP NP 0
. Smrkov - - - - NP NP NP 0

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Želeč 5,23 9,95 13,03 16,82 18,01 18,38 18,38 10
2. Lom 5,41 9,86 12,41 16,12 17,20 18,44 18,44 8
3. Svaté Pole 4,65 9,11 12,02 15,35 18,76 16,36 18,76 6
4. Slapy 4,92 9,71 12,76 16,34 18,99 17,01 18,99 4
5. Tučapy 5,48 10,02 13,63 17,71 19,10 18,74 19,10 3
6. Chrbonín 4,98 9,56 13,21 16,67 19,85 17,73 19,85 2
7. Obora 5,46 10,00 13,51 16,67 17,46 20,18 20,18 1
. Dvorce - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017