Zpět na hlavní stránku

Chrbonín (35+) - 19.6.2021 13:00

Místo: Chrbonín (35+)

Datum a čas: 19.6.2021 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Klára Pacltová - 721 650 632

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Budeč 4,28 8,30 12,65 15,90 16,46 16,32 16,46 20
2. Zdislavice 3,74 8,12 12,50 15,89 16,40 16,56 16,56 17
3. Drahňovice 3,98 8,36 12,39 15,66 16,63 16,27 16,63 15
4. Sloup 4,56 8,56 12,59 15,83 16,48 16,79 16,79 13
5. Žďár 4,01 8,50 12,38 16,37 16,92 16,88 16,92 11
6. Skrýchov u Malšic 4,21 8,34 12,69 16,03 17,01 16,89 17,01 10
7. Tomice 4,33 9,07 13,13 16,31 17,16 17,47 17,47 0
8. Jaronice 3,99 8,97 12,93 16,18 17,63 17,51 17,63 9
9. Krotějov Sport 3,49 7,80 12,03 15,32 17,95 16,23 17,95 8
10. Nová Ves u Chýnova 3,92 7,98 12,86 16,89 17,44 18,03 18,03 7
11. Daměnice 4,63 9,28 13,17 16,76 17,12 18,15 18,15 6
12. Strmilov 4,66 9,01 13,78 17,35 18,30 18,12 18,30 5
13. Chotěmice 3,75 8,45 12,87 16,43 18,32 17,00 18,32 4
14. Dobronice u Chýnova 4,14 8,88 13,55 16,93 18,63 17,48 18,63 3
15. Rybova Lhota 4,28 8,77 13,51 17,04 18,63 19,10 19,10 2
16. Svaté Pole 5,12 9,43 13,51 17,02 19,25 18,12 19,25 1
17. Tučapy 5,26 9,93 14,53 18,48 19,19 19,49 19,49 0
18. Choustník 4,74 9,34 14,06 18,19 20,08 19,34 20,08 0
19. Slapy 4,30 10,68 15,85 19,84 21,19 21,21 21,21 0
. Markvarec - - - - NP NP NP 0
. Malovice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Sloup 4,48 9,58 13,03 16,53 17,81 17,45 17,81 10
2. Martomice 4,46 9,57 12,63 16,27 17,87 18,24 18,24 8
3. Zdešov 4,84 9,94 13,34 16,67 17,64 18,46 18,46 6
4. Šebířov 5,37 10,36 13,64 17,06 18,73 18,16 18,73 4
5. Zhoř u Tábora 4,89 10,73 13,44 16,89 18,24 18,88 18,88 3
6. Choustník 4,73 11,14 14,41 18,40 19,98 19,96 19,98 0
7. Ratměřice 7,54 12,42 15,70 18,80 20,19 20,02 20,19 2
8. Slapy 5,21 9,66 12,66 16,29 20,22 17,76 20,22 1
9. Nová Včelnice 4,27 15,71 18,63 22,27 22,48 23,68 23,68 0
10. Chlum 5,30 10,50 20,47 24,28 25,46 25,89 25,89 0
11. Chářovice 6,08 10,64 14,45 17,66 34,66 18,00 34,66 0
. Chrbonín - - - - NP NP NP 0
. Oltyně - - - - NP NP NP 0
. Malovice - - - - NP NP NP 0

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Tučapy 4,82 9,13 12,30 16,11 16,91 16,94 16,94 10
2. Chrbonín 7,09 11,04 13,97 17,53 18,33 18,47 18,47 8
3. Chotěmice 3,75 8,42 12,31 18,15 19,06 19,82 19,82 6
. Svaté Pole - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2021